2,124.200 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 340m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 340m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 340m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 340m², Tivat, Crna Gora - image 4
2,124.200 € (6,248 €/m²)
340 m²

Prodaja, poslovni prostor, 340m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Discover an exceptional opportunity to own a versatile commercial property in the vibrant center of Tivat, just 150 meters from the stunning Pine Riviera and the luxurious Porto Montenegro. This expansive 340m² space is divided into two separate floors, offering flexibility for various business needs.

Ground Floor: 65m² – €406,100
First Floor: 275m² – €1,718,100
Entire Space (Both Floors): 340m² – €2,124,200

These spaces can be purchased either together or separately the first floor one (275m2), allowing you to tailor the investment to your vision. Whether you’re planning a retail establishment, a stylish restaurant, or a modern office, this prime location offers unmatched visibility and high foot traffic in one of Montenegro’s most sought-after areas. Positioned near popular tourist attractions and affluent neighborhoods, this property is not just a strategic investment—it’s a gateway to success.
📞 For more information, contact us:
+382 68 014 729
+382 68 029 991
✉️ Email: [email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
388733
Objavljeno
15.06.2025
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

340m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 6247.65 €

Učešće 424,840 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
10,298 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
1,699.360 €
Učešće
424,840 €
Ukupna kamata
772,109 €
Ukupno plaćanje
2,471.469 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

340m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Porto Montenegro

Prodaja, jednosoban stan, 42m², Porto Montenegro, Tivat

425,000 €

Porto Montenegro

1 soba 1 kupatilo 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², Porto Montenegro, Tivat
Premium Stan in Mrčevac

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat

185,500 €

Mrčevac

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Mrčevac, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, stan, 37m², Luštica Bay, Tivat

289,000 €

Luštica Bay

1 kupatilo 37
Prodaja, stan, 37m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay