45,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 28m², Pobrežje, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 28m², Pobrežje, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 28m², Pobrežje, Podgorica - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 28m², Pobrežje, Podgorica - image 4
45,000 € (1,607 €/m²)
28 m²
1 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 28m², Pobrežje, Podgorica

Pobrežje, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Poslovni prostor, povrsine 28 m2, pozicioniran u suterenu stambeno poslovne zgrade, kao dio poslovne zone sa 20-tak poslovnih prostora, naselje Pobrezje, Podgorica. Poslovni prostor je pozicioniran nedaleko od ulaznih stepenica u poslovnu zonu sa glavne prometne ulice.

Struktura: jedna prostorija sa toaletom.

U toku je kompletno renoviranje poslovne zone, ugradnja sigurosnih vrata i kamera, sto ce unaprijediti poslovnu zonu.

Poslovni prostor je pogodan za razlicite djelatnosti.

Vlasnistvo 1/1.

Kontakt: 067 444 900

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557898
Objavljeno
15.05.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

28m²

Sobe

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1607.14 €

Učešće 9,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
218 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
36,000 €
Učešće
9,000 €
Ukupna kamata
16,357 €
Ukupno plaćanje
52,357 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

28m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Concept RealEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Pobrežje

Prodaja, trosoban stan, 195m², Pobrežje, Podgorica

515,000 €

Pobrežje

3 sobe 3 kupatila 195
Prodaja, trosoban stan, 195m², Pobrežje, Podgorica
Premium Stan in Pobrežje

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Pobrežje, Podgorica

130,000 €

Pobrežje

1 soba 1 kupatilo 44
Prodaja, jednosoban stan, 44m², Pobrežje, Podgorica
Premium Stan in Pobrežje

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Pobrežje, Podgorica

215,000 €

Pobrežje

2 sobe 2 kupatila 69
Prodaja, dvosoban stan, 69m², Pobrežje, Podgorica
Premium Stan in Pobrežje

Prodaja, dvosoban stan, 91m², Pobrežje, Podgorica