200,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 13
  • Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 14
200,000 € (2,597 €/m²)
77 m²
3 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 77m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se poslovni prostor, od 77m2, na prizemlju stambene zgrade, na Starom aerodromu, u Podgorici.

Poslovni prostor ima 57m2 u Listu nepokretnosti + 20m2 ostave.

Kompletno je opremljen i izdaje se u poslovne svrhe: kafić.

Cijena uključuje kompletan namještaj sa fotografija.

Vlasništvo: 1/1, na fizičko lice
Bez tereta i opterećenja

Trenutni zakupci bi ostali u prostoru te budući vlasnik može zadržati iste.

Prostor ima i veliku baštu (betonski podes) ispred lokala.

Prodavac je zainteresovan i za kompezaciju (stan na Starom aerodromu uz doplatu ili bez - zavisi od nekretnine koju nudite)

Bliža lokacija: Bulevar Veljka Vlahovića

ID nekretnine: 12713
Cijena: 200 000EUR

Kvadrat nekretnine

Milena Tajić - agent za nekretnine

+382 69 054 321 (uključujući Viber i WhatsApp)

[email protected]
[email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
546180
Objavljeno
13.04.2026
Ažuriran
13.04.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

77m²

Sobe

3

Kupatila

N/A

Sprat

Prizemlje

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2597.40 €

Učešće 40,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
970 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
160,000 €
Učešće
40,000 €
Ukupna kamata
72,696 €
Ukupno plaćanje
232,696 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

77m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kvadrat nekretnine

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Stari Aerodrom, Podgorica

165,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 2 kupatila 69
Prodaja, dvosoban stan, 69m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica

160,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 1 kupatilo 56
Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica