124,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Gintaš, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Gintaš, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Gintaš, Podgorica - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Gintaš, Podgorica - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Gintaš, Podgorica - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Gintaš, Podgorica - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Gintaš, Podgorica - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 64m², Gintaš, Podgorica - image 8
124,000 € (1,938 €/m²)
64 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 64m², Gintaš, Podgorica

Gintaš, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju poslovni prostor ukupne površine 64 m², raspoređen na dva nivoa (dva sprata), smješten na odličnoj i frekventnoj lokaciji u Podgorici, iza Gintasa. Prostor je pogodan za različite djelatnosti: kancelarije, agencije, salone, uslužne djelatnosti i slično.

Dobra povezanost sa centrom grada i ostalim dijelovima Podgorice čini ovu nekretninu odličnom prilikom kako za sopstveni biznis, tako i za investiciju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
520355
Objavljeno
07.02.2026
Ažuriran
12.02.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

64m²

Sobe

1

Kupatila

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1937.50 €

Učešće 24,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
601 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
99,200 €
Učešće
24,800 €
Ukupna kamata
45,072 €
Ukupno plaćanje
144,272 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

64m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Mega Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Gintaš

Prodaja, jednosoban stan, 23m², Gintaš, Podgorica

74,000 €

Gintaš

1 soba 1 kupatilo 23
Prodaja, jednosoban stan, 23m², Gintaš, Podgorica
Stan in Gintaš

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Gintaš, Podgorica

90,000 €

Gintaš

1 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Gintaš, Podgorica
Stan in Gintaš

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica

126,000 €

Gintaš

2 sobe 1 kupatilo 69
Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica
Stan in Gintaš

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Gintaš, Podgorica

113,000 €