120,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica - image 10
120,000 € (1,739 €/m²)
69 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Gintaš, Podgorica

Gintaš, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

PRODAJA, DVOSOBAN STAN 69M2,

GINTAŠ, 120.000 EUR

Na prodaju dvosoban stan ukupne površine 69m2, u blizini tržnog centra Gintaš i autobuske stanice, ulica Mitra Bakića.

Stan je dvostrano orijentisan, sa dvije terase, odlične strukture i pozicije. U blizini zgrade je škola, vrtić, dom zdravlja, brojni marketi, restorani. Miran dio grada, idealan za porodični život.

Izvorno stanje, djelimično renoviran.

Zgrada ima redovno održavanje, sa velikim javnim parkingom, bez lifta. Stan je na poslednjem, četvrtom spratu, izuzetno očuvan, opremljen u sklopu cijene.

Uredno vlasništvo, 1/1, bez tereta.

Moguća kupovina putem stambenog kredita.

Viber whatsapp za više informacija:

Marina Radunović 067 347 963

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552960
Objavljeno
10.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

69m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Broj terasa

2

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1739.13 €

Učešće 24,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
582 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
96,000 €
Učešće
24,000 €
Ukupna kamata
43,618 €
Ukupno plaćanje
139,618 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Gintaš

Gintaš
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 20.74% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Gintaš

Prosječna cijena: 2194.24 €/m²

Ova nekretnina je 0.32% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Gintaš

Prosječna veličina: 69 m²

2,194 €
Prosječna godišnja cijena
+18%
Trend cijena (godišnje)
11

Kvadratura

69m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Roma Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Gintaš

Prodaja, garsonjera, 24m², Gintaš, Podgorica

85,000 €

Gintaš

0 soba 1 kupatilo 24
Prodaja, garsonjera, 24m², Gintaš, Podgorica
Premium Stan in Gintaš

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Gintaš, Podgorica