515,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 165m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 165m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 165m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 165m², Zabjelo, Podgorica - image 4
515,000 € (3,121 €/m²)
165 m²

Prodaja, poslovni prostor, 165m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Podgorica~ Zabjelo~poslovni prostor

PRODAJA

Prodaje se nenamješteni poslovni prostor 165m2 I placa 400m2 na Zabjelu. Prostor je u Ulici Vojislavljevica 54, Zabjelo, povrsine 165 m2 na placu od 402 m2,bez ikakvih pravnih opterećenja, plaćene komunalije,uredni papiri, upisana dozvola za gradnju jos dva sprata.Moguča kompezacija za dva stana,po dogovoru.

Cijena: 515.000€

LUXURY Property Podgorica

[email protected]

067 000 740

067 000 730

067 000 710

Detalji o nekretnini

ID oglasa
505723
Objavljeno
22.12.2025
Ažuriran
07.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

165m²

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3121.21 €

Učešće 103,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,497 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
412,000 €
Učešće
103,000 €
Ukupna kamata
187,193 €
Ukupno plaćanje
599,193 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

165m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Luxury

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica

220,000 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 88
Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica

97,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 35
Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Zabjelo, Podgorica

169,600 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zabjelo, Podgorica