993,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 516m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 516m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 516m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 516m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 516m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 516m², Zabjelo, Podgorica - image 6
993,000 € (1,924 €/m²)
516 m²

Prodaja, poslovni prostor, 516m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Poslovni prostor u izgradnji, površine 516.80m2, Zabjelo- bulevar Vojislavljevića.
Raspoloživ je na  prizemlju zgrade, ima 2 ulaza, 2 toaleta, a orjentisan je ka jako frekfentnom bulevaru.
Pogodan je za salon automobila, privatnu polikliniku, prodavnicu i dr.

Prednosti:

* Najbolja pozicija u novom kompleksu, koji će imati preko 80 stambenih jedinica
* Vip prilaz za brze isporuke
* odlična saobračajna povezanost sa ostalim djelovima grada

Lokacija: 

– 1 km od Oktoih škole
– 900 m od kružnog toka Cetinje-Nikšić
– 1,2 km od t.c. Big Fashion

KUPAC KORISTI ULAZNI PDV 21% 

Rok izgradnje: Decembar 2026.

AKCIJSKA CIJENA: 993.000€ (1.920€/M2)!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
505047
Objavljeno
19.12.2025
Ažuriran
10.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

516m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1924.42 €

Učešće 198,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,814 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
794,400 €
Učešće
198,600 €
Ukupna kamata
360,938 €
Ukupno plaćanje
1,155.338 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

516m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica

220,000 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 88
Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica

97,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 35
Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Zabjelo, Podgorica

169,600 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zabjelo, Podgorica