170,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 60m², Pejton, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 60m², Pejton, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 60m², Pejton, Podgorica - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 60m², Pejton, Podgorica - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 60m², Pejton, Podgorica - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 60m², Pejton, Podgorica - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 60m², Pejton, Podgorica - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 60m², Pejton, Podgorica - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 60m², Pejton, Podgorica - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 60m², Pejton, Podgorica - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 60m², Pejton, Podgorica - image 11
170,000 € (2,833 €/m²)
60 m²

Prodaja, poslovni prostor, 60m², Pejton, Podgorica

Pejton, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

U potpunosti adaptiran i funkcionalan poslovni prostor, površine 60m², smješten u naselju Pejton, u ulici Oktobarske revolucije – mirna, urbana i tražena lokacija.
Prostor je trenutno organizovan kao kozmetičk icentar iprodaje se kao gotova poslovna cjelina, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.
Raspored i oprema:
• recepcija ičekaonica
• više odvojenih radnih/proceduralnih prostorija
• 2 sanitarna čvora, uključujući tuš kabinu
• kvalitetna rasvjeta, klima uređaji, spušteni plafoni
• profesionalna završna obrada i instalacije
Zahvaljujući rasporedu i infrastrukturi, prostor je idealan za:
• privatne medicinske i stomatološke ordinacije
• estetske i kozmetičke centre
• poliklinike i terapeutske prakse
• salone ljepote višeg standarda
• kancelarijske i uslužne djelatnosti
Lokacija omogućava brzo stavljanje u funkciju.
Površina: 60 m²
Lokacija: Pejton – Podgorica
Parking: Dostupan besplatan i veliki javni parking
Dokumentacija: uredna

Detalji o nekretnini

ID oglasa
505040
Objavljeno
19.12.2025
Ažuriran
02.03.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

60m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2833.33 €

Učešće 34,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
824 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
136,000 €
Učešće
34,000 €
Ukupna kamata
61,792 €
Ukupno plaćanje
197,792 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

60m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Stan in Pejton

Prodaja, trosoban stan, 100m², Pejton, Podgorica

225,000 €

Pejton

3 sobe 2 kupatila 100
Prodaja, trosoban stan, 100m², Pejton, Podgorica
Stan in Pejton

Prodaja, trosoban stan, 100m², Pejton, Podgorica

226,000 €

Pejton

3 sobe 2 kupatila 100
Prodaja, trosoban stan, 100m², Pejton, Podgorica
Stan in Pejton

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Pejton, Podgorica

176,000 €

Pejton

2 sobe 1 kupatilo 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Pejton, Podgorica
Stan in Pejton

Prodaja, trosoban stan, 89m², Pejton, Podgorica

222,000 €

Pejton

3 sobe 2 kupatila 89