310,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 400m², Centar, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 400m², Centar, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 400m², Centar, Podgorica - image 3
310,000 € (775 €/m²)
400 m²
1 Soba

Prodaja, poslovni prostor, 400m², Centar, Podgorica

Centar, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se poslovni prostor površine 400m2, Centar. Prostor je pozicioniran u suterenu stambene zgrade.

Strukturu poslovnog prostora čini: jedna velika prostorija.

Poslovni prostor je višenamjenski suterenski prostor, pogodan za različite djelatnosti.

ID: H 152

 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
495998
Objavljeno
26.11.2025
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

400m²

Sobe

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 775.00 €

Učešće 62,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,503 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
248,000 €
Učešće
62,000 €
Ukupna kamata
112,679 €
Ukupno plaćanje
360,679 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

400m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TALUMA MONTENEGRO

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 127m², Centar, Podgorica

Na Upit

Centar

2 sobe 1 kupatilo 127
Prodaja, dvosoban stan, 127m², Centar, Podgorica
Premium Stan in Centar

Prodaja, trosoban stan, 66m², Centar, Podgorica

149,000 €

Centar

3 sobe 1 kupatilo 66
Prodaja, trosoban stan, 66m², Centar, Podgorica
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 32m², Centar, Podgorica

86,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 32
Prodaja, jednosoban stan, 32m², Centar, Podgorica
Premium Poslovni prostor in Centar

Prodaja, poslovni prostor, 404m², Centar, Podgorica