600,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 12
  • Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica - image 13
600,000 € (756 €/m²)
794 m²

Prodaja, poslovni prostor, 794m², Rogami, Podgorica

Rogami, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Magacinski prostor, 794m2, na placu od 600 m2, Rogami, prodaja.
Sastoji se od : 3 komore – 18 C, 1-komora +0/5C, registrovano carinsko skladiste, dozvola na 200 t.
Industrijska voda i struja, toalet, kuhinja. 
Prostor je potpuno sredjen.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
432625
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
23.02.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

794m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 755.67 €

Učešće 120,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,909 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
480,000 €
Učešće
120,000 €
Ukupna kamata
218,089 €
Ukupno plaćanje
698,089 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

794m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Zemljište in Rogami

Prodaja, plac, 1972m², Rogami, Podgorica

177,500 €

Rogami

1972
Prodaja, plac, 1972m², Rogami, Podgorica
Verifikovan Zemljište in Rogami

Prodaja, plac, 2000m², Rogami, Podgorica

160,000 €

Rogami

2000
Prodaja, plac, 2000m², Rogami, Podgorica
Zemljište in Rogami

Prodaja, plac, 2500m², Rogami, Podgorica

250,000 €

Rogami

2500
Prodaja, plac, 2500m², Rogami, Podgorica
Zemljište in Rogami

Prodaja, plac, 500m², Rogami, Podgorica

25,000 €

Rogami

500
Prodaja, plac, 500m², Rogami, Podgorica
Zemljište in Rogami

Prodaja, plac, 1269m², Rogami, Podgorica