620,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi - image 12
620,000 € (3,085 €/m²)
201 m²

Prodaja, poslovni prostor, 201m², Centar, Herceg Novi

Centar, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Stambeno poslovni objekat Herceg Novi stari grad. Veoma atraktivna lokacija na trgu Nikole Djurkovic. Objekat na 4 etaze, podrum 42 m2, prizemlje 46 m2, prvi sprat 55 m2, potkrvolje 58 m2.

Cijena 620.000€

Detalji o nekretnini

ID oglasa
261431
Objavljeno
04.07.2024
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

201m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3084.58 €

Učešće 124,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,006 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
496,000 €
Učešće
124,000 €
Ukupna kamata
225,359 €
Ukupno plaćanje
721,359 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

201m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 92m², Centar, Herceg Novi

247,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 92
Prodaja, dvosoban stan, 92m², Centar, Herceg Novi
Verifikovan Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Centar, Herceg Novi

190,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 73
Prodaja, dvosoban stan, 73m², Centar, Herceg Novi
Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Centar, Herceg Novi

119,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 53
Prodaja, jednosoban stan, 53m², Centar, Herceg Novi
Verifikovan Zemljište in Centar

Prodaja, plac, 376m², Centar, Herceg Novi