310,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 173m², Petrovac, Budva - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 173m², Petrovac, Budva - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 173m², Petrovac, Budva - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 173m², Petrovac, Budva - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 173m², Petrovac, Budva - image 5
  • Prodaja, poslovni prostor, 173m², Petrovac, Budva - image 6
  • Prodaja, poslovni prostor, 173m², Petrovac, Budva - image 7
  • Prodaja, poslovni prostor, 173m², Petrovac, Budva - image 8
  • Prodaja, poslovni prostor, 173m², Petrovac, Budva - image 9
  • Prodaja, poslovni prostor, 173m², Petrovac, Budva - image 10
  • Prodaja, poslovni prostor, 173m², Petrovac, Budva - image 11
310,000 € (1,792 €/m²)
173 m²
2 Soba
4 Kupatilo

Prodaja, poslovni prostor, 173m², Petrovac, Budva

Petrovac, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se poslovni prostor površine 173 m² u Petrovcu, na odličnoj lokaciji svega 50 metara od mora.

Prostor se nalazi na šetalištu, u frekventnoj zoni sa velikim brojem turista i prolaznika tokom cijele godine, što ga čini idealnim za različite vrste poslovanja.

Posjeduje upotrebnu dozvolu i sastoji se od:

- dvije odvojene sale,

- kuhinje,

- 4 toaleta.

Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i atraktivnoj lokaciji, prostor je pogodan za kazino, prodavnicu, vešeraj, ugostiteljski objekat, kancelarije i druge djelatnosti.

Odlična investiciona prilika u jednom od najtraženijih primorskih mjesta na crnogorskom primorju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557080
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

173m²

Sobe

2

Kupatila

4

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1791.91 €

Učešće 62,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,503 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
248,000 €
Učešće
62,000 €
Ukupna kamata
112,679 €
Ukupno plaćanje
360,679 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Golden Key

Registarski broj

1

Lokacija

Budva

Petrovac

Kvadratura

173m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Golden Key

Slične nekretnine

Premium Stan in Petrovac

Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva

270,000 €

Petrovac

4 sobe 4 kupatila 176
Prodaja, četvorosoban stan, 176m², Petrovac, Budva
Premium Stan in Petrovac

Prodaja, jednosoban stan, 54m², Petrovac, Budva

170,000 €

Petrovac

1 soba 1 kupatilo 54
Prodaja, jednosoban stan, 54m², Petrovac, Budva
Premium Stan in Petrovac

Prodaja, trosoban stan, 171m², Petrovac, Budva

299,000 €

Petrovac

3 sobe 2 kupatila 171
Prodaja, trosoban stan, 171m², Petrovac, Budva
Premium Stan in Petrovac

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Petrovac, Budva