315,000 €
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, poslovni prostor, 70m², Budva, Crna Gora - image 5
315,000 € (4,500 €/m²)
70 m²

Prodaja, poslovni prostor, 70m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju visokokvalitetan poslovni prostor u multifunkcionalnom kompleksu TQ Plaza, smještenom u samom centru Budve – glavnog poslovnog i turističkog centra crnogorskog primorja.
 Osnovne karakteristike:
Površina: 70 m²
Sprat: 3
Visina plafona: 3,3 m
Panoramski prozori i prostrana terasa sa pogledom na more
Centralna klimatizacija, internet, telefon, kablovska TV
Ugrađena mini-kuhinja, sopstveni toalet
Mogućnost organizacije do 10 radnih mjesta
 Investicioni potencijal:
Prostor se prodaje sa ugovorom o zakupu (do marta 2026.)
Godišnji prinos od zakupa — 5,3%
 O kompleksu TQ Plaza:
Prepoznatljivo mjesto u centru Budve
Sadržaji: tržni centar, hotel sa 4*, restorani i kafići, banka, fitnes centar, supermarket
U blizini: banke, notari, Katastar, opština
Obezbjeđenje 24/7, video nadzor, protivpožarni sistem
Mogućnost zakupa parking mjesta u podzemnoj garaži
 Idealno za predstavništvo, kancelariju, arhitektonski biro, advokatsku ili notarsku kancelariju, agenciju za nekretnine, turističku agenciju, medicinsku ordinaciju, salon ljepote ili wellness centar.
 Cijena: 315.000 €
 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
478059
Objavljeno
08.10.2025
Tip nekretnine

Poslovni prostor

Kvadratura

70m²

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4500.00 €

Učešće 63,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,527 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
252,000 €
Učešće
63,000 €
Ukupna kamata
114,497 €
Ukupno plaćanje
366,497 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

70m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Poslovni prostor

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Mbroker

Slične nekretnine

Premium Kuća in Pržno

Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva

1,600.000 €

Pržno

5 soba 6 kupatila 321
Prodaja, kuća, 321m², Pržno, Budva
Premium Zemljište in Skočiđevojka

Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva

620,000 €

Skočiđevojka

1030
Prodaja, plac, 1030m², Skočiđevojka, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva

435,000 €

Bečići

1 soba 1 kupatilo 58
Prodaja, jednosoban stan, 58m², Bečići, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, dvosoban stan, 79m², Bečići, Budva

255,000 €

Bečići

2 sobe 1 kupatilo 79