65,000 €
  • Prodaja, plac, 668m², Murtovina, Podgorica - image 1
  • Prodaja, plac, 668m², Murtovina, Podgorica - image 2
  • Prodaja, plac, 668m², Murtovina, Podgorica - image 3
  • Prodaja, plac, 668m², Murtovina, Podgorica - image 4
  • Prodaja, plac, 668m², Murtovina, Podgorica - image 5
  • Prodaja, plac, 668m², Murtovina, Podgorica - image 6
65,000 € (97 €/m²)
668 m²

Prodaja, plac, 668m², Murtovina, Podgorica

Murtovina, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Miran kraj, plac na kraju ulice.

Dobra povezanost sa svim potrebnim sadrzajima (skole, marketi, dom zdravlja, pošta, parkovi) - centar grada na udaljenosti od 3 km.

Sva infrastruktura na placu (prikljuci za struju, vodu, kanalizaciju...)

Papiri uredni - vlasnistvo 1/1.

Rezime UT uslova prilozeni na slici.

Prema sekretarijatu za urbanizam - u ovom dijelu grada, uslovi za gradjevinsku dozvolu veoma povoljni (cca 25e / m2)

Prodaja ili zamjena za mnogo veci plac na periferiji / sela na udaljenosti do 30 min od PG.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552886
Objavljeno
10.05.2026
Ažuriran
10.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

668m²

Vrsta zemljišta

Građevinsko

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 97.31 €

Učešće 13,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
315 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
52,000 €
Učešće
13,000 €
Ukupna kamata
23,626 €
Ukupno plaćanje
75,626 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview
ND

Ni Dzo

Ni Dzo

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Kuća in Murtovina

Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica

230,000 €

Murtovina

4 sobe 2 kupatila 125
Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica
Kuća in Murtovina

Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica

230,000 €

Murtovina

4 sobe 2 kupatila 125
Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica
Kuća in Murtovina

Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica

230,000 €

Murtovina

4 sobe 1 kupatilo 125
Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica
Verifikovan Kuća in Murtovina

Prodaja, kuća, 100m², Murtovina, Podgorica

Na Upit

Murtovina

4 sobe 1 kupatilo 100
Prodaja, kuća, 100m², Murtovina, Podgorica
Kuća in Murtovina

Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica

230,000 €

Murtovina

4 sobe 2 kupatila 125
Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica
Verifikovan Zemljište in Murtovina

Prodaja, plac, 472m², Murtovina, Podgorica

55,000 €

Murtovina

472
Prodaja, plac, 472m², Murtovina, Podgorica