230,000 €
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 1
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 2
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 3
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 4
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 5
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 6
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 7
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 8
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 9
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 10
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 11
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 12
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 13
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 14
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 15
  • Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica - image 16
230,000 € (1,840 €/m²)
125 m²
4 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica

Murtovina, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se kompletno namještena i kvalitetno građena, kompletno namještena kuca 125m2 ( u listu nepokretnosti upisano 93m2) smještena na placu od 310m, Murtovina, Podgorica.
Kuća se nalazi u mirnom i porodičnom dijelu Murtovine, u prvom dijelu naselja koji ne plavi, na par minuta vožnje od centra Podgorice.
U blizini svih važnih sadržaja za život.
Posjeduje 4 spaće sobe, veliki dnevni boravak, 2 kupatila i 2 terase. 
Ugradna kuhinja sa kompletnom tehnikom, klizne plakare i namještaj rađen po mjeri.
Spratna, prostrana, funkcionalnog rasporeda i bez dodatnih ulaganja.
Iza kuće se nalaze dva dodatna objekta (15m2 + 15m2) koji su trenutno uređeni kao kozmetički salon i radionica, a mogu se koristiti i kao radni prostor, pomoćni ili dodatni stambeni prostor.
Nekretnina posjeduje i ostavu pogodna za ljetnju kuhinju ili pomoćni objekat.
Posebna prednost nekretnine je prilaz kući iz dvije ulice, više parking mjesta ispred i iza objekta.
Objekat je priključen na gradsku kanalizacionu mrežu.
Vlasnik 1/1, bez tereta i ograničenja.
Mogućnost kupovine iz kredita.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560035
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

125m²

Sobe

4

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1840.00 €

Učešće 46,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,115 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
184,000 €
Učešće
46,000 €
Ukupna kamata
83,601 €
Ukupno plaćanje
267,601 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Podgorica

Murtovina
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 3.43% niža od prosječne cijene na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 1905.43 €/m²

Ova nekretnina je 39.89% manja od prosječne veličine na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 208 m²

Kvadratura

125m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MASTER Real Estate

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Kuća in Murtovina

Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica

230,000 €

Murtovina

4 sobe 2 kupatila 125
Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica
Kuća in Murtovina

Prodaja, kuća, 125m², Murtovina, Podgorica

230,000 €

Murtovina

4 sobe 1 kupatilo 125