155,000 €
  • Prodaja, plac, 1000m², Donja Gorica, Podgorica - image 1
  • Prodaja, plac, 1000m², Donja Gorica, Podgorica - image 2
  • Prodaja, plac, 1000m², Donja Gorica, Podgorica - image 3
  • Prodaja, plac, 1000m², Donja Gorica, Podgorica - image 4
155,000 € (155 €/m²)
1000 m²

Prodaja, plac, 1000m², Donja Gorica, Podgorica

Donja Gorica, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Izuzetna Investiciona Prilika u Donjoj Gorici, Podgorica!

Na prodaju je atraktivan plac površine 1000 m², smješten u jednoj od najbrže rastućih i najpoželjnijih zona Podgorice – Donjoj Gorici. Ova lokacija pruža savršenu ravnotežu mira i izuzetne povezanosti sa centrom grada i svim ključnim saobraćajnicama.

Ono što ovo zemljište čini posebno jedinstvenim jeste činjenica da je na njemu već ucrtan magacin impresivne površine od 400 m². Ova predefinisanost značajno pojednostavljuje i ubrzava proces izgradnje, nudeći Vam jasan plan za brzi razvoj poslovnog ili skladišnog prostora.

Idealno za širok spektar namjena, od skladištenja i distribucije, preko manje proizvodnje, do logističkih centara. Blizina glavnih puteva garantuje laku pristupačnost i vidljivost, što je od krucijalnog značaja za svako uspješno poslovanje.

Glavne karakteristike:

Lokacija: Donja Gorica, Podgorica – brzorastuća poslovna zona.
Površina placa: 1000 m² – prostrano i fleksibilno za različite projekte.
Prednost: Ucrtan magacin od 400 m² – spremno za brzu realizaciju.
Cijena: 155.000 EUR – konkurentna cijena za ovakvu lokaciju i potencijal.

Ne propustite priliku da investirate u zemljište sa izvanrednim razvojnim potencijalom na jednoj od najtraženijih lokacija. Za više informacija i zakazivanje posjete, molimo Vas da nas kontaktirate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
542140
Objavljeno
07.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1000m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 155.00 €

Učešće 31,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
751 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
124,000 €
Učešće
31,000 €
Ukupna kamata
56,340 €
Ukupno plaćanje
180,340 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Milos Zivaljevic

Milos

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Donja Gorica

Prodaja, plac, 1560m², Donja Gorica, Podgorica

Na Upit

Donja Gorica

1560
Prodaja, plac, 1560m², Donja Gorica, Podgorica
Stan in Donja Gorica

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica

135,000 €

Donja Gorica

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica
Stan in Donja Gorica

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica

135,000 €

Donja Gorica

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica
Kuća in Donja Gorica

Prodaja, kuća, 180m², Donja Gorica, Podgorica

800,000 €

Donja Gorica

4 sobe 4 kupatila 180
Prodaja, kuća, 180m², Donja Gorica, Podgorica
Verifikovan Stan in Donja Gorica

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Donja Gorica, Podgorica

134,000 €

Donja Gorica

1 soba 0 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Donja Gorica, Podgorica
Zemljište in Donja Gorica

Prodaja, plac, 1000m², Donja Gorica, Podgorica