135,000 €
  • Prodaja, plac, 924m², Donja Gorica, Podgorica - image 1
  • Prodaja, plac, 924m², Donja Gorica, Podgorica - image 2
135,000 € (146 €/m²)
924 m²

Prodaja, plac, 924m², Donja Gorica, Podgorica

Donja Gorica, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju plac površine 924 m² po cijeni od 135.000€.

Na parceli je moguća izgradnja hangara površine do 460 m², što je čini idealnom za poslovne ili skladišne namjene.

ID: 826

Detalji o nekretnini

ID oglasa
540280
Objavljeno
01.04.2026
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

924m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 146.10 €

Učešće 27,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
654 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
108,000 €
Učešće
27,000 €
Ukupna kamata
49,070 €
Ukupno plaćanje
157,070 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

924m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Lumaro Properties

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Donja Gorica

Prodaja, plac, 1560m², Donja Gorica, Podgorica

Na Upit

Donja Gorica

1560
Prodaja, plac, 1560m², Donja Gorica, Podgorica
Stan in Donja Gorica

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica

135,000 €

Donja Gorica

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica
Stan in Donja Gorica

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica

135,000 €

Donja Gorica

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica
Kuća in Donja Gorica

Prodaja, kuća, 180m², Donja Gorica, Podgorica