360,000 €
  • Prodaja, plac, 3000m², Donja Gorica, Podgorica - image 1
  • Prodaja, plac, 3000m², Donja Gorica, Podgorica - image 2
  • Prodaja, plac, 3000m², Donja Gorica, Podgorica - image 3
  • Prodaja, plac, 3000m², Donja Gorica, Podgorica - image 4
360,000 € (120 €/m²)
3000 m²

Prodaja, plac, 3000m², Donja Gorica, Podgorica

Donja Gorica, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Urbanizovan ravan plac površine 3.000m2, na oko 500 metara od mosta Luča, Donja Gorica-Kokoti. Planom su predviđene centralne djelatnosti, a pogodan je za skladište ili servis.

* indeks izgrađenosti 1,20
* indeks zauzetosti 0,40
* maksmalna spratnost objekata: 3 nadzemne etaže, uz mogućnost izgradnje podruma

Postoji mogućnost kupovine susjednog placa, uz doplatu.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
531564
Objavljeno
09.03.2026
Ažuriran
09.03.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

3000m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 120.00 €

Učešće 72,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,745 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
288,000 €
Učešće
72,000 €
Ukupna kamata
130,854 €
Ukupno plaćanje
418,854 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

3000m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Donja Gorica

Prodaja, plac, 1560m², Donja Gorica, Podgorica

Na Upit

Donja Gorica

1560
Prodaja, plac, 1560m², Donja Gorica, Podgorica
Verifikovan Premium Zemljište in Donja Gorica

Prodaja, plac, 2000m², Donja Gorica, Podgorica

300,000 €

Donja Gorica

2000
Prodaja, plac, 2000m², Donja Gorica, Podgorica
Kuća in Donja Gorica

Prodaja, kuća, 313m², Donja Gorica, Podgorica

650,000 €

Donja Gorica

5 soba 2 kupatila 313
Prodaja, kuća, 313m², Donja Gorica, Podgorica
Zemljište in Donja Gorica

Prodaja, plac, 924m², Donja Gorica, Podgorica