768,000 €
  • Prodaja, plac, 4144m², Donja Gorica, Podgorica - image 1
  • Prodaja, plac, 4144m², Donja Gorica, Podgorica - image 2
768,000 € (185 €/m²)
4144 m²

Prodaja, plac, 4144m², Donja Gorica, Podgorica

Donja Gorica, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se kat. parcela 4144 m2, u sklopu UP 82, povrsine 4155m2, BGP 4986, P+3.

Pogodno za izgradnju zgrade ili hangara za industriju.

Vise informacija kao i ut uslovi dostpuni na upit.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
322546
Objavljeno
23.12.2024
Ažuriran
15.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

4144m²

Vrsta zemljišta

Građevinsko

Agencija

Danijela

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 185.33 €

Učešće 153,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,723 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
614,400 €
Učešće
153,600 €
Ukupna kamata
279,154 €
Ukupno plaćanje
893,554 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

4144m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Danijela

Slične nekretnine

Premium Stan in Donja Gorica

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica

135,000 €

Donja Gorica

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica
Verifikovan Premium Zemljište in Donja Gorica

Prodaja, plac, 2000m², Donja Gorica, Podgorica

300,000 €

Donja Gorica

2000
Prodaja, plac, 2000m², Donja Gorica, Podgorica
Kuća in Donja Gorica

Prodaja, kuća, 369m², Donja Gorica, Podgorica

650,000 €

Donja Gorica

5 soba 2 kupatila 369
Prodaja, kuća, 369m², Donja Gorica, Podgorica
Verifikovan Stan in Donja Gorica

Prodaja, jednosoban stan, 64m², Donja Gorica, Podgorica