1,000.000 €
  • Prodaja, plac, 7627m², Kavač, Kotor - image 1
  • Prodaja, plac, 7627m², Kavač, Kotor - image 2
  • Prodaja, plac, 7627m², Kavač, Kotor - image 3
  • Prodaja, plac, 7627m², Kavač, Kotor - image 4
  • Prodaja, plac, 7627m², Kavač, Kotor - image 5
  • Prodaja, plac, 7627m², Kavač, Kotor - image 6
  • Prodaja, plac, 7627m², Kavač, Kotor - image 7
1,000.000 € (131 €/m²)
7627 m²

Prodaja, plac, 7627m², Kavač, Kotor

Kavač, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Urbanistička parcela ukupne površine 7.627 m², smještena u Kavaču, u okviru Južnog reona – Planska cjelina Zona 4.Urbanistički parametri:• Maksimalni indeks zauzetosti: 0,30• Maksimalni indeks izgrađenosti: 0,80• Maksimalna bruto građevinska površina (BGP): 6.101,6 m²• Dozvoljena spratnost: P + 1 + PkParcela obuhvata više katastarskih parcela (KO Kavač) i nalazi se u zoni predviđenoj za razvoj poslovnih, stambenih, trgovačkih, turističkih i uslužnih sadržaja, sa posebnim naglaskom na razvoj privrede, ekskluzivnog stanovanja i savremenih poslovnih zona.Namjena i potencijal:• luksuzni stambeni kompleksi• poslovno-trgovački sadržaji• restorani i ugostiteljski objekti• zdravstveni, sportsko-rekreativni i turistički sadržaji• etno i gastro-turizam? Lokacija u zoni dugoročnog razvoja, sa izuzetnim investicionim potencijalom, čini ovu parcelu rijetkom prilikom na tržištu Boke Kotorske., Pogled na more, Miran kraj

Detalji o nekretnini

ID oglasa
540599
Objavljeno
02.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

7627m²

Agencija

Golden Key

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 131.11 €

Učešće 200,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,848 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
800,000 €
Učešće
200,000 €
Ukupna kamata
363,482 €
Ukupno plaćanje
1,163.482 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Golden Key

Registarski broj

1

Lokacija

Kotor

Kavač

Kvadratura

7627m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Golden Key

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Kavač

Prodaja, trosoban stan, 90m², Kavač, Kotor

270,000 €

Kavač

3 sobe 2 kupatila 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Kavač, Kotor
Premium Kuća in Kavač

Prodaja, kuća, 240m², Kavač, Kotor

1,100.000 €

Kavač

3 sobe 0 240
Prodaja, kuća, 240m², Kavač, Kotor
Premium Kuća in Kavač

Prodaja, kuća, 92m², Kavač, Kotor

550,000 €

Kavač

2 sobe 0 92
Prodaja, kuća, 92m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Prodaja, garsonjera, 24m², Kavač, Kotor

139,000 €

Kavač

0 soba 1 kupatilo 24
Prodaja, garsonjera, 24m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Prodaja, jednosoban stan, 28m², Kavač, Kotor

125,000 €

Kavač

1 soba 1 kupatilo 28
Prodaja, jednosoban stan, 28m², Kavač, Kotor