795,000 €
  • Prodaja, plac, 5652m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 5652m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 5652m², Kotor, Crna Gora - image 3
795,000 € (141 €/m²)
5652 m²

Prodaja, plac, 5652m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

5 semi-urbanized plots totaling 5,652m² in the scenic Dub-Kotor region. The land offers stunning views and is ideally located near the Tivat-Budva main road, Tivat Airport, and the historic town of Kotor.
Key Details
– Fully prepared for construction with permits for 2,348.40 m² of development.
– Ideal for residential buildings with additional space for parking, pools, and recreation.
Bonus:
Option to purchase 5 additional unurbanized plots (6,151 m²) at a lower price.
An excellent location with endless development potential!
The price of this land is €795,000.
For more information or to arrange a viewing, please contact us at:
+382 68 029 991
+382 68 014 729
Email: [email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
389796
Objavljeno
15.06.2025
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

5652m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 140.66 €

Učešće 159,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,854 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
636,000 €
Učešće
159,000 €
Ukupna kamata
288,968 €
Ukupno plaćanje
924,968 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

5652m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Ljuta

Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor

Na Upit

Ljuta

4 sobe 7 kupatila 819
Prodaja, kuća, 819m², Ljuta, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac

2 sobe 2 kupatila 55
Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor
Premium Stan in Prčanj

Prodaja, dvosoban stan, 85m², Prčanj, Kotor

389,000 €

Prčanj

2 sobe 1 kupatilo 85
Prodaja, dvosoban stan, 85m², Prčanj, Kotor
Premium Stan in Stari Grad Kotor

Prodaja, dvosoban stan, 163m², Stari Grad Kotor, Kotor