35,000 €
  • Prodaja, plac, 500m², Centar, Kolašin - image 1
  • Prodaja, plac, 500m², Centar, Kolašin - image 2
  • Prodaja, plac, 500m², Centar, Kolašin - image 3
35,000 € (70 €/m²)
500 m²

Prodaja, plac, 500m², Centar, Kolašin

Centar, Kolašin Crna Gora

Opis nekretnine

Prodajem gradjevinsku parecelu sa dobijenim UTU za gradnju stambeno poslovnog objekta.

Parcela je udaljene 850m od glavnog trga u blizini hotela Dream House, dva puta vode do parcele, pozicionirana je u brijegu i pruža se lijep panoramski pogled na Dulovine i grad.
Moguća gradnja apartmana, stanova, vila...

KP 1044/1 KO Kolasin površine 500m2 dozvoljena gradnja dva stambeno-poslovna objekta po 200m2, ukupno 400m2 BGRP, površina podrumske etaže koja se koristi za garažiranje vozila ne ulazi u proračun indeksa izgrađenosti, indeksa zauzetosti i maksimalnog BGRP-a

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557108
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

500m²

Vrsta zemljišta

Građevinsko

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 70.00 €

Učešće 7,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
170 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
28,000 €
Učešće
7,000 €
Ukupna kamata
12,722 €
Ukupno plaćanje
40,722 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Milos Jankovic

Milos

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Kolašin

109,000 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Kolašin
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Kolašin

225,200 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 78
Prodaja, dvosoban stan, 78m², Centar, Kolašin
Premium Stan in Centar

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Kolašin

137,900 €

Centar

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Centar, Kolašin
Premium Stan in Centar

Prodaja, garsonjera, 27m², Centar, Kolašin

77,000 €

Centar

0 soba 1 kupatilo 27
Prodaja, garsonjera, 27m², Centar, Kolašin
Verifikovan Premium Zemljište in Centar

Prodaja, plac, 2000m², Centar, Kolašin

300 €

Centar

2000
Prodaja, plac, 2000m², Centar, Kolašin
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Centar, Kolašin

170,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 58
Prodaja, dvosoban stan, 58m², Centar, Kolašin
Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 199m², Centar, Kolašin

300,000 €

Centar

4 sobe 3 kupatila 199
Prodaja, kuća, 199m², Centar, Kolašin