583,000 €
  • Prodaja, plac, 1943m², Bijela, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, plac, 1943m², Bijela, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, plac, 1943m², Bijela, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, plac, 1943m², Bijela, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, plac, 1943m², Bijela, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, plac, 1943m², Bijela, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, plac, 1943m², Bijela, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, plac, 1943m², Bijela, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, plac, 1943m², Bijela, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, plac, 1943m², Bijela, Herceg Novi - image 10
583,000 € (300 €/m²)
1943 m²

Prodaja, plac, 1943m², Bijela, Herceg Novi

Bijela, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Urbanizovano zemljiste pogled na more, Bijela Boka Kotorska. Ukupna povrsina zemljista 1.943 m2, mogucnost gradnje vise objekata (kuce, Vile, stambene zgrade sa stanovima). Koeficijent izgradjenosti 2.0, zauzetost na parceli 0.50%, do 5 nadzemnih etaza. Maksimalna bruto povrsina objekta na jednoj parceli 1.000 m2, minimalna povrsina parcele 350 m2. Kolski betonski put do lokacije.Mogucnost zajednicke gradnje. Udaljenost od mora, plaze 800 metara, magistralnog puta oko 400 metara. Udaljenosto od Herceg Novog 14 km. Cijena: 583.000 eura

Detalji o nekretnini

ID oglasa
495992
Objavljeno
26.11.2025
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1943m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 300.05 €

Učešće 116,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,826 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
466,400 €
Učešće
116,600 €
Ukupna kamata
211,910 €
Ukupno plaćanje
678,310 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1943m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi

Na Upit

Bijela

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi
Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bijela, Herceg Novi

220,800 €

Bijela

2 sobe 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bijela, Herceg Novi
Premium Zemljište in Bijela

Prodaja, plac, 322m², Bijela, Herceg Novi

77,000 €

Bijela

322
Prodaja, plac, 322m², Bijela, Herceg Novi
Premium Kuća in Bijela

Prodaja, kuća, 162m², Bijela, Herceg Novi