345,000 €
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 13
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 14
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 15
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 16
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 17
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 18
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 19
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 20
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 21
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 22
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 23
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 24
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 25
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 26
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 27
  • Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi - image 28
345,000 € (173 €/m²)
1992 m²

Prodaja, plac, 1992m², Bijela, Herceg Novi

Bijela, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaja imanje sa kamenom kucom pogled na more Bijela Boka-Kotorska. Kamena kuća sa pomoćnim objektima, garažom, ukupne površine 55 + 20 m2 na praceli od 1.992 m2. Udaljenost od mora, plaže 1.5 km.

Sa parcele se pruza prelijep pogled na more, Tivatski zaliv, Portomontenegro, Lovcen. Zemljiste u padini, omedjeno kamenim zidovima. Na parceli mogucnost gradnje novih objekata. Putna konekcij dobra. Udaljenost od Herceg Novog 15 km, od aerodroma Tivat 15 km. Lokacija lijepa za odmor.  Cijena: 345.000 eura, moguca zamjena za stan uz doplatu.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
30602
Objavljeno
11.01.2022
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1992m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 173.19 €

Učešće 69,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,673 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
276,000 €
Učešće
69,000 €
Ukupna kamata
125,401 €
Ukupno plaćanje
401,401 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1992m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi

Na Upit

Bijela

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi
Premium Stan in Bijela

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bijela, Herceg Novi

220,800 €

Bijela

2 sobe 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Bijela, Herceg Novi
Premium Zemljište in Bijela

Prodaja, plac, 322m², Bijela, Herceg Novi

77,000 €

Bijela

322
Prodaja, plac, 322m², Bijela, Herceg Novi
Premium Stan in Bijela

Prodaja, jednosoban stan, 72m², Bijela, Herceg Novi