57,000 €
  • Prodaja, plac, 1900m², Kosić, Danilovgrad - image 1
  • Prodaja, plac, 1900m², Kosić, Danilovgrad - image 2
  • Prodaja, plac, 1900m², Kosić, Danilovgrad - image 3
  • Prodaja, plac, 1900m², Kosić, Danilovgrad - image 4
  • Prodaja, plac, 1900m², Kosić, Danilovgrad - image 5
  • Prodaja, plac, 1900m², Kosić, Danilovgrad - image 6
57,000 € (30 €/m²)
1900 m²

Prodaja, plac, 1900m², Kosić, Danilovgrad

Kosić, Danilovgrad Crna Gora

Opis nekretnine

Izuzetan plac površine 1900m² na prodaju u Pitomim Lozama, Opština Danilovgrad! Ova jedinstvena nekretnina predstavlja idealnu priliku za one koji traže savršeno mjesto za izgradnju porodične kuće, vikendice iz snova, ili pametnu investiciju sa velikim potencijalom. Smješten na mirnoj i prirodnoj lokaciji, ovaj plac garantuje potpunu sigurnost od poplava i pruža oazu mira. Jedna od najznačajnijih prednosti je što sa dvije strane graniči sa crkvenom zemljom, što vam obezbjeđuje trajnu privatnost i mir, bez ikakve mogućnosti buduće gradnje u neposrednoj blizini. Plac ima dobar prilaz i već posjeduje ucrtane objekte, što znatno olakšava proces dobijanja građevinske dozvole i početak gradnje. Sa odličnim potencijalom, postoji i mogućnost podjele na dva zasebna placa, što pruža fleksibilnost za dalju prodaju, razvoj ili izgradnju više objekata. Cijena ovog zemljišta iznosi 57.000 EUR (što je povoljnih 30€/m²).

Za više informacija i dogovor oko obilaska, kontaktirajte nas na +38269413395.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
556601
Objavljeno
12.05.2026
Ažuriran
12.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1900m²

Vrsta zemljišta

Građevinsko

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 30.00 €

Učešće 11,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
276 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
45,600 €
Učešće
11,400 €
Ukupna kamata
20,718 €
Ukupno plaćanje
66,318 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

ND

Nataša Dragojević

Nataša

Slične nekretnine

Premium Kuća in Kosić

Prodaja, kuća, 118m², Kosić, Danilovgrad

140,000 €

Kosić

3 sobe 1 kupatilo 118
Prodaja, kuća, 118m², Kosić, Danilovgrad
Premium Kuća in Kosić

Prodaja, kuća, 90m², Kosić, Danilovgrad

87,000 €

Kosić

2 sobe 0 90
Prodaja, kuća, 90m², Kosić, Danilovgrad
Zemljište in Kosić

Prodaja, plac, 13300m², Kosić, Danilovgrad

173,000 €

Kosić

13300
Prodaja, plac, 13300m², Kosić, Danilovgrad
Kuća in Kosić

Prodaja, kuća, 121m², Kosić, Danilovgrad

99,000 €

Kosić

2 sobe 1 kupatilo 121
Prodaja, kuća, 121m², Kosić, Danilovgrad
Verifikovan Kuća in Kosić

Prodaja, kuća, 350m², Kosić, Danilovgrad

250,000 €

Kosić

1 soba 0 350
Prodaja, kuća, 350m², Kosić, Danilovgrad
Zemljište in Kosić

Prodaja, plac, 4600m², Kosić, Danilovgrad

92,000 €

Kosić

4600
Prodaja, plac, 4600m², Kosić, Danilovgrad
Kuća in Kosić

Prodaja, kuća, 208m², Kosić, Danilovgrad

150,000 €

Kosić

4 sobe 2 kupatila 208
Prodaja, kuća, 208m², Kosić, Danilovgrad