41,000 €
  • Prodaja, plac, 1050m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 1
  • Prodaja, plac, 1050m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 2
  • Prodaja, plac, 1050m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 3
  • Prodaja, plac, 1050m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 4
  • Prodaja, plac, 1050m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 5
  • Prodaja, plac, 1050m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 6
  • Prodaja, plac, 1050m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 7
  • Prodaja, plac, 1050m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 8
  • Prodaja, plac, 1050m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 9
41,000 € (39 €/m²)
1050 m²

Prodaja, plac, 1050m², Donji Martinići, Danilovgrad

Donji Martinići, Danilovgrad Crna Gora

Opis nekretnine

HITNA PRODAJA: Izuzetna prilika za kupovinu zemljišta u Donjim Martinićima, Danilovgrad!
Predstavljamo Vam atraktivnu parcelu površine 1050 m², idealnu za izgradnju vašeg doma ili vikendice. Po cijeni od samo 41.000 EUR, ova nekretnina nudi izvanredan potencijal i pogodnosti koje su rijetke na tržištu.
Na parceli se već nalazi pomoćni objekat od 30 m², kao i cokla (temelji) za kuću površine 100 m². Oba objekta su uredno uknjižena, što garantuje pravnu sigurnost.
Ono što ovu ponudu čini posebnom su dvije važeće građevinske dozvole i urbanističko-tehnički uslovi za izgradnju objekata, omogućavajući vam da odmah započnete sa realizacijom vaših projekata, bez birokratskih prepreka.
Kompletna infrastruktura je već obezbijeđena: privatni priključci za vodu i struju su dovedeni direktno na plac, a septička jama je urađena (4/4). To Vam štedi vrijeme i značajna finansijska sredstva.
Lokacija je takođe izuzetna – plac se nalazi pored samog puta (stari put za Danilovgrad preko Donjih Martinica, sa odličnom povezanošću i novim putem u blizini), obezbjeđujući jednostavan pristup. Vlasništvo je 1/1, čisto i bez tereta.
Ne propustite ovu jedinstvenu priliku! Za više informacija i dogovor oko posjete, kontaktirajte vlasnicu Mirjanu Vulević putem Vibera na broj +45 52929162.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
524582
Objavljeno
18.02.2026
Ažuriran
25.02.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1050m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 39.05 €

Učešće 8,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
199 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
32,800 €
Učešće
8,200 €
Ukupna kamata
14,903 €
Ukupno plaćanje
47,703 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

MV

Mirjana Vulevic

Mirjana Vulevic

Slične nekretnine

Kuća in Donji Martinići

Prodaja, kuća, 150m², Donji Martinići, Danilovgrad

150,000 €

Donji Martinići

5 soba 2 kupatila 150
Prodaja, kuća, 150m², Donji Martinići, Danilovgrad
Verifikovan Zemljište in Donji Martinići

Prodaja, plac, 4751m², Donji Martinići, Danilovgrad

98,000 €

Donji Martinići

4751
Prodaja, plac, 4751m², Donji Martinići, Danilovgrad
Zemljište in Donji Martinići

Prodaja, plac, 8000m², Donji Martinići, Danilovgrad

23 €

Donji Martinići

8000
Prodaja, plac, 8000m², Donji Martinići, Danilovgrad
Kuća in Donji Martinići

Prodaja, kuća, 74m², Donji Martinići, Danilovgrad

Na Upit

Donji Martinići

1 soba 1 kupatilo 74
Prodaja, kuća, 74m², Donji Martinići, Danilovgrad
Verifikovan Premium Zemljište in Danilovgrad

Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora

40,000 €

Danilovgrad

1100
Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora
Premium Kuća in Ćurilac

Prodaja, kuća, 128m², Ćurilac, Danilovgrad