98,000 €
  • Prodaja, plac, 4751m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 1
  • Prodaja, plac, 4751m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 2
  • Prodaja, plac, 4751m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 3
  • Prodaja, plac, 4751m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 4
  • Prodaja, plac, 4751m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 5
  • Prodaja, plac, 4751m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 6
  • Prodaja, plac, 4751m², Donji Martinići, Danilovgrad - image 7
98,000 € (21 €/m²)
4751 m²

Prodaja, plac, 4751m², Donji Martinići, Danilovgrad

Donji Martinići, Danilovgrad Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se urbanizovan plac, površine 4751m2, u mjestu Martinići, u Danilovgradu.

Nalazi se uz sami put, okružen je visokim hrastovima, te je pogodan za turističi sadržaj.

Infrastruktura je na samom placu.

Dozvoljena je gradnja P+1 do 250 m2 bruto.

U listu nepokretnosti nisu evidentirani tereti i ograničenja.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
447397
Objavljeno
13.07.2025
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

4751m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 20.63 €

Učešće 19,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
475 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
78,400 €
Učešće
19,600 €
Ukupna kamata
35,621 €
Ukupno plaćanje
114,021 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Multitask nekretnine

Registarski broj

3286932

Lokacija

Danilovgrad

Donji Martinići

Kvadratura

4751m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Multitask nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Donji Martinići

Prodaja, kuća, 150m², Donji Martinići, Danilovgrad

150,000 €

Donji Martinići

5 soba 2 kupatila 150
Prodaja, kuća, 150m², Donji Martinići, Danilovgrad
Zemljište in Donji Martinići

Prodaja, plac, 1050m², Donji Martinići, Danilovgrad

41,000 €

Donji Martinići

1050
Prodaja, plac, 1050m², Donji Martinići, Danilovgrad
Zemljište in Donji Martinići

Prodaja, plac, 8000m², Donji Martinići, Danilovgrad

23 €

Donji Martinići

8000
Prodaja, plac, 8000m², Donji Martinići, Danilovgrad
Kuća in Donji Martinići

Prodaja, kuća, 74m², Donji Martinići, Danilovgrad