39,000 €
  • Prodaja, plac, 1440m², Danilovgrad, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 1440m², Danilovgrad, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 1440m², Danilovgrad, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, plac, 1440m², Danilovgrad, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, plac, 1440m², Danilovgrad, Crna Gora - image 5
39,000 € (27 €/m²)
1440 m²

Prodaja, plac, 1440m², Danilovgrad, Crna Gora

Danilovgrad, Crna Gora

Opis nekretnine

Plac površine cca 1440m2, Danilovgrad – Frutak, idealno ravan, uz asfaltni put, priključci za struju i vodu na placu.
Udaljen je 1km od magistralnog puta Danilovgrad – Nikšić.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
284984
Objavljeno
14.09.2024
Ažuriran
06.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1440m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 27.08 €

Učešće 7,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
189 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
31,200 €
Učešće
7,800 €
Ukupna kamata
14,176 €
Ukupno plaćanje
45,376 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1440m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Gorica

Prodaja, plac, 457m², Gorica, Danilovgrad

12,500 €

Gorica

457
Prodaja, plac, 457m², Gorica, Danilovgrad
Premium Zemljište in Orja Luka

Prodaja, plac, 7290m², Orja Luka, Danilovgrad

100,000 €

Orja Luka

7290
Prodaja, plac, 7290m², Orja Luka, Danilovgrad
Premium Zemljište in Orja Luka

Prodaja, plac, 6100m², Orja Luka, Danilovgrad

120,000 €

Orja Luka

6100
Prodaja, plac, 6100m², Orja Luka, Danilovgrad
Verifikovan Premium Zemljište in Danilovgrad

Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora

40,000 €

Danilovgrad

1100
Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora