1,200.000 €
  • Prodaja, plac, 4269m², Budva, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, plac, 4269m², Budva, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, plac, 4269m², Budva, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, plac, 4269m², Budva, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, plac, 4269m², Budva, Crna Gora - image 5
1,200.000 € (281 €/m²)
4269 m²

Prodaja, plac, 4269m², Budva, Crna Gora

Budva, Crna Gora

Opis nekretnine

ID 0C

📍 Budva · Plac · 1 200 000 €

📌 Lokacija: Glavni put Budva-Tivat

📐 Površina: 4269 m²

Veliki plac se nalazi direktno na novom bulevaru između Budve i Tivta. Sve komunikacije — struja i voda — su već sprovedene, a zemljište se nalazi u građevinskoj zoni, što omogućava da se odmah počne sa projektovanjem. Ovakva lokacija i veličina čine ga dobrim izborom za izgradnju komercijalnog objekta, na primjer, poslovnog centra, ili stambenog kompleksa sa lakim pristupom glavnim gradovima na primorju. Ovo je praktična investicija u zemljište sa jasnim perspektivama za razvoj.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559565
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

4269m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 281.10 €

Učešće 240,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
5,817 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
960,000 €
Učešće
240,000 €
Ukupna kamata
436,179 €
Ukupno plaćanje
1,396.179 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Crna Gora

Budva

Kvadratura

4269m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Stan in Lazi

Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva

113,400 €

Lazi

36
Prodaja, stan, 36m², Lazi, Budva
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva

450,000 €

Centar

2 sobe 3 kupatila 120
Prodaja, dvosoban stan, 120m², Centar, Budva
Premium Stan in Babilonija

Prodaja, trosoban stan, 86m², Babilonija, Budva

390,000 €

Babilonija

3 sobe 2 kupatila 86
Prodaja, trosoban stan, 86m², Babilonija, Budva
Premium Stan in Bečići

Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva

370,000 €

Bečići

3 sobe 1 kupatilo 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Bečići, Budva