752,400 €
  • Prodaja, plac, 2508m², Reževići, Budva - image 1
  • Prodaja, plac, 2508m², Reževići, Budva - image 2
  • Prodaja, plac, 2508m², Reževići, Budva - image 3
752,400 € (300 €/m²)
2508 m²

Prodaja, plac, 2508m², Reževići, Budva

Reževići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Land for sale in Rejevichi. Location 5 km from Petrovac and 8 km from Budva. Near Drobni Pijesak beach. The surrounding area is covered with olive groves. There is a sea view.Nearby restaurants and a shop. The plot consists of several urban plots with a total area of 2507.71 m2. There are urban and technical conditions for the construction of three facilities. Located below the Jadran Way. Elite townhouses and villas are built nearby. Communications are summed up.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
545232
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

2508m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 300.00 €

Učešće 150,480 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,648 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
601,920 €
Učešće
150,480 €
Ukupna kamata
273,484 €
Ukupno plaćanje
875,404 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

2508m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Reževići

Prodaja, plac, 218m², Reževići, Budva

218,000 €

Reževići

218
Prodaja, plac, 218m², Reževići, Budva
Premium Zemljište in Reževići

Prodaja, plac, 957m², Reževići, Budva

957 €

Reževići

957
Prodaja, plac, 957m², Reževići, Budva
Premium Stan in Reževići

Prodaja, jednosoban stan, 64m², Reževići, Budva

327,063 €

Reževići

1 soba 1 kupatilo 64
Prodaja, jednosoban stan, 64m², Reževići, Budva
Premium Stan in Reževići

Prodaja, jednosoban stan, 64m², Reževići, Budva

326,757 €

Reževići

1 soba 1 kupatilo 64
Prodaja, jednosoban stan, 64m², Reževići, Budva