63,000 €
  • Prodaja, plac, 1557m², Markovići, Budva - image 1
  • Prodaja, plac, 1557m², Markovići, Budva - image 2
  • Prodaja, plac, 1557m², Markovići, Budva - image 3
  • Prodaja, plac, 1557m², Markovići, Budva - image 4
  • Prodaja, plac, 1557m², Markovići, Budva - image 5
  • Prodaja, plac, 1557m², Markovići, Budva - image 6
  • Prodaja, plac, 1557m², Markovići, Budva - image 7
63,000 € (40 €/m²)
1557 m²

Prodaja, plac, 1557m², Markovići, Budva

Markovići, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

A large plot of land with an area of 1557m2, almost rectangular in shape, cleared.Not urbanized, there is electricity and water, 20m away. from the asphalt road. The sea is 5 km away, with a wide view of the sea and mountains. A conceptual design for the site has been developed.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544779
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1557m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 40.46 €

Učešće 12,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
305 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
50,400 €
Učešće
12,600 €
Ukupna kamata
22,899 €
Ukupno plaćanje
73,299 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1557m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Markovići

Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva

546,000 €

Markovići

3 sobe 3 kupatila 195
Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva
Premium Kuća in Markovići

Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva

546,000 €

Markovići

3 sobe 3 kupatila 195
Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva
Premium Kuća in Markovići

Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva

557,500 €

Markovići

3 sobe 3 kupatila 195
Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva
Premium Kuća in Markovići

Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva

550,500 €

Markovići

3 sobe 3 kupatila 195
Prodaja, kuća, 195m², Markovići, Budva