302,000 €
  • Prodaja, plac, 1888m², Blizikuće, Budva - image 1
  • Prodaja, plac, 1888m², Blizikuće, Budva - image 2
  • Prodaja, plac, 1888m², Blizikuće, Budva - image 3
  • Prodaja, plac, 1888m², Blizikuće, Budva - image 4
  • Prodaja, plac, 1888m², Blizikuće, Budva - image 5
  • Prodaja, plac, 1888m², Blizikuće, Budva - image 6
  • Prodaja, plac, 1888m², Blizikuće, Budva - image 7
302,000 € (160 €/m²)
1888 m²

Prodaja, plac, 1888m², Blizikuće, Budva

Blizikuće, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju urbanizovan plac sa otvorenim pogledom na more u mjestu Blizikuce Budva. Plac je povrsine 1888 m2. Idealan za gradnju vile ili veceg objekta. Zemljište je blizu svih važnih sadržaja, a opet dovoljno udaljeno da pruži privatnost i mir. Svi potrebni infrastrukturni priključci su dostupni

Detalji o nekretnini

ID oglasa
313063
Objavljeno
24.11.2024
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

1888m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 159.96 €

Učešće 60,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,464 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
241,600 €
Učešće
60,400 €
Ukupna kamata
109,772 €
Ukupno plaćanje
351,372 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

1888m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Kuća in Blizikuće

Prodaja, kuća, 220m², Blizikuće, Budva

720,000 €

Blizikuće

4 sobe 6 kupatila 220
Prodaja, kuća, 220m², Blizikuće, Budva
Premium Kuća in Blizikuće

Prodaja, kuća, 86m², Blizikuće, Budva

55,000 €

Blizikuće

86
Prodaja, kuća, 86m², Blizikuće, Budva
Premium Zemljište in Blizikuće

Prodaja, plac, 850m², Blizikuće, Budva

465,000 €

Blizikuće

850
Prodaja, plac, 850m², Blizikuće, Budva
Kuća in Blizikuće

Prodaja, kuća, 400m², Blizikuće, Budva

2,300.000 €

Blizikuće

3 sobe 3 kupatila 400
Prodaja, kuća, 400m², Blizikuće, Budva