350,000 €
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 1
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 2
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 3
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 4
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 5
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 6
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 7
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 8
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 9
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 10
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 11
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 12
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 13
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 14
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 15
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 16
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 17
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 18
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 19
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 20
  • Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva - image 21
350,000 € (161 €/m²)
2170 m²

Prodaja, plac, 2170m², Kuljače, Budva

Kuljače, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se atraktivan plac u naselju Kuljače, opština Budva, sa površinom od 2170 m². Ovaj plac pruža zapanjujući pogled na more i predstavlja savršeno mesto za izgradnju luksuznih vila.Lokacija je idealna, sa ucrtanim putem sa dve strane, što omogućava jednostavan pristup i laku povezanost sa okolinom. Plac je urbanizovan, što znači da su struja, voda i put već obezbeđeni, olakšavajući proces izgradnje.Na ovom placu moguće je izgraditi četiri vile ukupne površine od 912 m². Svaka vila bi imala spektakularan pogled na Jadransko more. 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
262064
Objavljeno
06.07.2024
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

2170m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 161.29 €

Učešće 70,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,697 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
280,000 €
Učešće
70,000 €
Ukupna kamata
127,219 €
Ukupno plaćanje
407,219 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

2170m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Kuljače

Prodaja, kuća, 257m², Kuljače, Budva

1,300.000 €

Kuljače

3 sobe 3 kupatila 257
Prodaja, kuća, 257m², Kuljače, Budva
Premium Kuća in Kuljače

Prodaja, kuća, 587m², Kuljače, Budva

3,100.000 €

Kuljače

5 soba 6 kupatila 587
Prodaja, kuća, 587m², Kuljače, Budva
Premium Zemljište in Kuljače

Prodaja, plac, 1118m², Kuljače, Budva

570,000 €

Kuljače

1118
Prodaja, plac, 1118m², Kuljače, Budva
Premium Zemljište in Kuljače

Prodaja, plac, 590m², Kuljače, Budva

160,000 €

Kuljače

590
Prodaja, plac, 590m², Kuljače, Budva
Premium Zemljište in Kuljače