5,500.000 €
  • Prodaja, kuća, 517m², Krašići, Tivat - image 1
  • Prodaja, kuća, 517m², Krašići, Tivat - image 2
  • Prodaja, kuća, 517m², Krašići, Tivat - image 3
  • Prodaja, kuća, 517m², Krašići, Tivat - image 4
  • Prodaja, kuća, 517m², Krašići, Tivat - image 5
  • Prodaja, kuća, 517m², Krašići, Tivat - image 6
  • Prodaja, kuća, 517m², Krašići, Tivat - image 7
  • Prodaja, kuća, 517m², Krašići, Tivat - image 8
  • Prodaja, kuća, 517m², Krašići, Tivat - image 9
5,500.000 € (10,638 €/m²)
517 m²
5 Soba
5 Kupatilo

Prodaja, kuća, 517m², Krašići, Tivat

Krašići, Tivat Crna Gora

Opis nekretnine

ID 92-3

📍 Tivat · Vila · 5 spavaćih soba · 5 500 000 €

📌 Lokacija: Krašići

📐 Površina: 517 m²
🛏 Spavaće sobe: 5
🚿 Kupatila: 5
👁️ Pogled: more

Ova prostrana vila nalazi se na prvoj liniji u Krašićima, nudeći direktan pristup sopstvenoj plaži i velikoj, uređenoj parceli sa pejzažnim dizajnom. Enterijer uključuje pet spavaćih soba sa panoramskim pogledom na more, dva spoljna bazena, modernu kuhinju i kvalitetan namještaj, obezbjeđujući visok nivo udobnosti. Vila je potpuno namještena i spremna za useljenje, idealna za ljubitelje privatnosti i udobnog života pored vode.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559626
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

517m²

Sobe

5

Kupatila

5

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 10638.30 €

Učešće 1,100.000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
26,663 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
4,400.000 €
Učešće
1,100.000 €
Ukupna kamata
1,999.152 €
Ukupno plaćanje
6,399.152 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Krašići

Krašići
Tivat

Cijena ove nekretnine je 186.42% viša od prosječne cijene na lokaciji Krašići

Prosječna cijena: 3714.29 €/m²

Ova nekretnina je 51.8% veća od prosječne veličine na lokaciji Krašići

Prosječna veličina: 341 m²

3,303 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
11
Sat na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Tivat

Krašići

Kvadratura

517m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Kuća in Krašići

Prodaja, kuća, 105m², Krašići, Tivat

320,000 €

Krašići

3 sobe 2 kupatila 105
Prodaja, kuća, 105m², Krašići, Tivat
Premium Stan in Krašići

Prodaja, trosoban stan, 111m², Krašići, Tivat