83,000 €
  • Prodaja, kuća, 80m², Konik, Podgorica - image 1
  • Prodaja, kuća, 80m², Konik, Podgorica - image 2
  • Prodaja, kuća, 80m², Konik, Podgorica - image 3
  • Prodaja, kuća, 80m², Konik, Podgorica - image 4
  • Prodaja, kuća, 80m², Konik, Podgorica - image 5
83,000 € (1,038 €/m²)
80 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 80m², Konik, Podgorica

Konik, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

PRODAJA, KUĆA, KONIK

Na prodaju dvosobna kuća površine 80 m² sa pripadajućim placem od 200 m², smještena na mirnoj i pristupačnoj lokaciji u naselju Konik.

Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dvije prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i kupatila, što je čini idealnom za porodični život, ali i kao dobra investicija za izdavanje.

Nekretnina pruža dovoljno prostora i komfora, a dodatnu vrijednost daje i plac od 200 m² koji omogućava uređenje dvorišta po želji, izgradnju ljetnje kuhinje, bašte, prostora za odmor ili parking mjesta. Lokacija je pogodna za svakodnevni život jer se u blizini nalaze škola, prodavnice, javni prevoz i svi potrebni sadržaji, dok je okruženje mirno i pogodno za porodice.

Cijena: 83.000 €

LUXURY PROPERTY MONTENEGRO

067 000 730

067 000 740

067 000 710

067 000 830

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559437
Objavljeno
19.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

80m²

Sobe

2

Kupatila

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1037.50 €

Učešće 16,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
402 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
66,400 €
Učešće
16,600 €
Ukupna kamata
30,169 €
Ukupno plaćanje
96,569 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Podgorica

Konik
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 47.38% niža od prosječne cijene na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 1971.61 €/m²

Ova nekretnina je 21.5% manja od prosječne veličine na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 102 m²

Kvadratura

80m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Luxury

Slične nekretnine

Stan in Konik

Prodaja, stan, 27m², Konik, Podgorica

59,400 €

Konik

1 kupatilo 27
Prodaja, stan, 27m², Konik, Podgorica
Verifikovan Stan in Konik

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Konik, Podgorica

140,800 €

Konik

2 sobe 0 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Konik, Podgorica
Verifikovan Stan in Konik

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Konik, Podgorica