136,000 €
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 6
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 7
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 8
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 9
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 10
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 11
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 12
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 13
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 14
  • Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 15
136,000 € (2,776 €/m²)
49 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 49m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Polunamještena kuća sa kuhinjskim elementima i dr, ventilacijom, dva dvorišta pokrivenim kamerama sa senzorom, dva parking mjesta u dvorištu, a može i vani da se parkira.Korisne površine oko 105 m² sa terasom.Na odličnoj lokaciji , svi sadržaji su u blizini, vrtić, škole, prodavnice, domovi zdravlja, pošta, bankomati i dr.Takoodje nije daleko ni KCCG, kao i Gintaš, autobuska i željeznička stanica...

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558640
Objavljeno
18.05.2026
Ažuriran
18.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

49m²

Sobe

2

Kupatila

1

Broj terasa

2

Godina izgradnje

1959

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2775.51 €

Učešće 27,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
659 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
108,800 €
Učešće
27,200 €
Ukupna kamata
49,434 €
Ukupno plaćanje
158,234 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Podgorica

Zabjelo
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 42.71% viša od prosječne cijene na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 1944.90 €/m²

Ova nekretnina je 52.5% manja od prosječne veličine na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 103 m²

1,662 €
Prosječna godišnja cijena
+11%
Trend cijena (godišnje)
13
Sati na trižištu
ND

Nebojsa Dubljevic

Nebojsa Dubljevic

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Zabjelo, Podgorica

145,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica

250,000 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 88
Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Zabjelo, Podgorica

93,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 50
Prodaja, jednosoban stan, 50m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo