160,000 €
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 6
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 7
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 8
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 9
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 10
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 11
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 12
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 13
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 14
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 15
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 16
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 17
  • Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica - image 18
160,000 € (1,495 €/m²)
107 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 107m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Porodična kuća sa dvorištem na top lokaciji – Zabjelo

Na prodaju komforna kuća sa sopstvenim dvorištem i parkingom, smještena u mirnom i vrhunski povezanim dijelu Zabjela. Idealan izbor za porodični život zbog izuzetne praktičnosti lokacije.

Kontakt tel +38269728512

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558401
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
17.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

107m²

Sobe

2

Kupatila

1

Broj terasa

2

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1495.33 €

Učešće 32,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
776 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
128,000 €
Učešće
32,000 €
Ukupna kamata
58,157 €
Ukupno plaćanje
186,157 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Podgorica

Zabjelo
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 23.12% niža od prosječne cijene na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 1944.90 €/m²

Ova nekretnina je 3.73% veća od prosječne veličine na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 103 m²

1,662 €
Prosječna godišnja cijena
+11%
Trend cijena (godišnje)
23
Sata na trižištu
MD

Majo D

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica

97,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 35
Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Zabjelo, Podgorica

170,000 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zabjelo, Podgorica

105,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 39
Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica