450,000 €
  • Prodaja, kuća, 174m², Podgorica, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 174m², Podgorica, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 174m², Podgorica, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 174m², Podgorica, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 174m², Podgorica, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 174m², Podgorica, Crna Gora - image 6
450,000 € (2,586 €/m²)
174 m²
5 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 174m², Podgorica, Crna Gora

Podgorica, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se nova kuća kod mosta Smokovac na izlazu iz Podgorice prema Kolašinu, koja se nalazi na obali Morače. Kuća je odlična, sa prelijepom okolinom, uređenim dvorištem, velikim zemljištem.
Prodaje se tako namještena, može i u kompezaciji sa stanovima biti plaćena.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
551404
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

174m²

Sobe

5

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2586.21 €

Učešće 90,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,182 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
360,000 €
Učešće
90,000 €
Ukupna kamata
163,567 €
Ukupno plaćanje
523,567 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Podgorica

Podgorica
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 57.91% viša od prosječne cijene na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 1637.74 €/m²

Ova nekretnina je 43.85% manja od prosječne veličine na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 310 m²

1,693 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
20

Kvadratura

174m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

PP

Psrealestate

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič