400,000 €
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 1
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 2
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 3
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 4
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 5
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 6
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 7
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 8
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 9
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 10
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 11
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 12
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 13
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 14
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 15
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 16
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 17
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 18
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 19
  • Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica - image 20
400,000 € (526 €/m²)
761 m²
5 Soba
4 Kupatilo

Prodaja, kuća, 761m², Tološi, Podgorica

Tološi, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se kuca(236m2) sa placem(761m2) na lijepoj i atraktivnoj lokaciji u Dalmatinskoj ulici, Tolosi. Kuca se sastoji od 3 stana , od kojih je jedan duplex, luksuzno opremljen sa 2 kupatila. Stan koji je na prizemlju je jednosoban nenamjesten stan koji se moze koristiti kao poslovni prostor ili prostor za zivljenje. Kuca je klimatizovana. Odlicna prilika za investiciju. Kuca je legalna, vlasnistvo 1/1. 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
543310
Objavljeno
08.04.2026
Ažuriran
08.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

761m²

Sobe

5

Kupatila

4

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 525.62 €

Učešće 80,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,939 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
320,000 €
Učešće
80,000 €
Ukupna kamata
145,393 €
Ukupno plaćanje
465,393 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Podgorica

Tološi
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 58.66% niža od prosječne cijene na lokaciji Tološi

Prosječna cijena: 1271.43 €/m²

Ova nekretnina je 106.09% veća od prosječne veličine na lokaciji Tološi

Prosječna veličina: 369 m²

2,143 €
Prosječna godišnja cijena
+25%
Trend cijena (godišnje)
36

Kvadratura

761m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MASTER Real Estate

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Tološi

Prodaja, plac, 1666m², Tološi, Podgorica

Na Upit

Tološi

1666
Prodaja, plac, 1666m², Tološi, Podgorica
Premium Zemljište in Tološi

Prodaja, plac, 644m², Tološi, Podgorica