740,000 €
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 1
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 2
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 3
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 4
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 5
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 6
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 7
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 8
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 9
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 10
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 11
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 12
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 13
  • Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica - image 14
740,000 € (2,960 €/m²)
250 m²
3 Soba

Prodaja, kuća, 250m², Donji Kokoti, Podgorica

Donji Kokoti, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se kuća, površine 250m2, na kultivisanom i ograđenom placu, površine 1360m2, u naselju Donji Kokoti - Podgorica.

Struktura: ulazni hodnik, prostorani dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila, toalet, vešeraj, terase i garaža za dva automobila.

Dvorište je ograđeno betonskom ogradom i kapijom na daljinsko otvaranje. Pokriveno je video nadzorom. Takođe, u dvorištu ima i pomoćni objekat od 54m2, i bunar sa pumpom za navodnjavanje.

Kuća je kompletno opremljena. Ima alarmni sistem, DAIKIN sistem grijanja i hlađenja, agregat i solarne panele.

Izdata je na duži vremenski period, tako da budući kupac može preuzeti trenutnog zakupca.

ID nekretnine: 10120
Cijena: 720 000EUR

Kvadrat nekretnine

Milena Tajić - agent za nekretnine

+38269054321

[email protected]
[email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
524123
Objavljeno
17.02.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

250m²

Sobe

3

Kupatila

0

Površina placa

1360

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2960.00 €

Učešće 148,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,587 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
592,000 €
Učešće
148,000 €
Ukupna kamata
268,977 €
Ukupno plaćanje
860,977 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Podgorica

Donji Kokoti
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 29.94% viša od prosječne cijene na lokaciji Donji Kokoti

Prosječna cijena: 2277.99 €/m²

Ova nekretnina je 15.63% veća od prosječne veličine na lokaciji Donji Kokoti

Prosječna veličina: 216 m²

1,876 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
87

Kvadratura

250m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kvadrat nekretnine

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Donji Kokoti

Prodaja, plac, 851m², Donji Kokoti, Podgorica

42,000 €

Donji Kokoti

851
Prodaja, plac, 851m², Donji Kokoti, Podgorica
Premium Kuća in Donji Kokoti