190,000 €
  • Prodaja, kuća, 105m², Stara Varoš, Podgorica - image 1
  • Prodaja, kuća, 105m², Stara Varoš, Podgorica - image 2
  • Prodaja, kuća, 105m², Stara Varoš, Podgorica - image 3
  • Prodaja, kuća, 105m², Stara Varoš, Podgorica - image 4
  • Prodaja, kuća, 105m², Stara Varoš, Podgorica - image 5
  • Prodaja, kuća, 105m², Stara Varoš, Podgorica - image 6
190,000 € (1,810 €/m²)
105 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 105m², Stara Varoš, Podgorica

Stara Varoš, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Urbanizovano zemljiste, povrsine 436 m2 u naselju Stara Varos, Podgorica. Zemljiste je pravougaonog oblika, okvirnih dimenzija 8 m * 57 m. Pristup placu je asfaltnim putem sa dvije strane. Plac ima prelijep pogled prema Moraci i Sportskom centru.

Kompletna infrastruktura je dostupna: struja i voda su na placu. Na placu se nalazi stara kuca ( za renoviranje), povrsine 105 m2. Dozvoljena gradnja je 250 m2, sto pruza mogucnost adaptacije i nadogradnje, prema zelji buduceg vlasnika.

Lokacija je idealna za porodično stanovanje, ali i za investiciju, zahvaljujući blizini centra grada, škole, sportskih i kulturnih sadržaja.

Vlasnistvo 1/1.

Kontakt: 067 444 900

Detalji o nekretnini

ID oglasa
523544
Objavljeno
15.02.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

105m²

Sobe

1

Kupatila

1

Broj terasa

1

Površina placa

436

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1809.52 €

Učešće 38,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
921 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
152,000 €
Učešće
38,000 €
Ukupna kamata
69,062 €
Ukupno plaćanje
221,062 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih kuća - Podgorica

Stara Varoš
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 17.39% viša od prosječne cijene na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 1541.43 €/m²

Ova nekretnina je 20.63% manja od prosječne veličine na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 132 m²

Kvadratura

105m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Concept RealEstate

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Kuća in Stara Varoš

Prodaja, kuća, 62m², Stara Varoš, Podgorica

185,000 €

Stara Varoš

2 sobe 1 kupatilo 62
Prodaja, kuća, 62m², Stara Varoš, Podgorica
Stan in Stara Varoš

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Stara Varoš, Podgorica

230,000 €

Stara Varoš