63,000 €
  • Prodaja, kuća, 106m², Podgorica, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 106m², Podgorica, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 106m², Podgorica, Crna Gora - image 3
63,000 € (594 €/m²)
106 m²

Prodaja, kuća, 106m², Podgorica, Crna Gora

Podgorica, Crna Gora

Opis nekretnine

Smještena u mirnom okruženju Kakaricke Gore, ova potpuno namještena kuća od 106m² predstavlja fantastičnu priliku za one koji traže udoban porodični dom ili nekretninu za zamjenu u Herceg Novom. Kuća, koja je registrovana u katastru, nalazi se na placu od 500m², koji je trenutno u procesu legalizacije, što osigurava sigurnu i transparentnu transakciju.

Unutrašnjost kuće nudi pažljivo osmišljen raspored, koji uključuje tri prostrane spavaće sobe, veliki i prijatan dnevni boravak te dobro opremljenu kuhinju. Nekretnina je spremna za useljenje i uključuje centralno grijanje na drva, čineći prostor toplim i ugodnim tokom hladnijih mjeseci.

Smještena u mirnom naselju, nekretnina pruža idealno utočište, a istovremeno je blizu svih neophodnih sadržaja. Kombinacija funkcionalnosti, udobnosti i pravne jasnoće čini ovu kuću izvanrednom opcijom za porodice ili pojedince koji žele da se nastane na Kakarickoj Gori ili zamijene nekretninu za sličnu veličinu u prelijepom primorskom gradu Herceg Novom.

Kontaktirajte nas danas za više informacija ili da zakažete razgledanje ovog šarmantnog doma!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
344500
Objavljeno
25.02.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

106m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 594.34 €

Učešće 12,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
305 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
50,400 €
Učešće
12,600 €
Ukupna kamata
22,899 €
Ukupno plaćanje
73,299 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Podgorica

Podgorica
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 64.9% niža od prosječne cijene na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 1693.06 €/m²

Ova nekretnina je 46.88% manja od prosječne veličine na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 200 m²

1,693 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
444

Kvadratura

106m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zagorič, Podgorica