380,000 €
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 1
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 2
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 3
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 4
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 5
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 6
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 7
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 8
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 9
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 10
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 11
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 12
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 13
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 14
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 15
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 16
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 17
  • Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica - image 18
380,000 € (1,520 €/m²)
250 m²

Prodaja, kuća, 250m², Zeta, Podgorica

Zeta, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju kuća 250m2, Zeta.
Kuća je u sivoj fazi i nalazi se na placu površine 6000m2.
Na placu se nalaze dva u potpunosti opremljena pomoćna objekta(U pitanju su ljetnji bar sa dva kupatila i ljetnjikovac) sa bazenom.
Tu su još i 33 stabla masline do kojih je sprovedena rasvjeta koja daje poseban osjećaj noću i preko 40 sadnica raznih voćki na zadnjem dijelu placa.
Čitav prostor je pokriven vodosnadbijevanjem i video nadzorom.
Sve komunalije su plaćene.
Plac je ograđen betonskom ogradom a na ulaz su samootvarajuće kapije sa interfonom.
Na placu je i asfaltni put koji vodi do zadnjeg dijela placa.
Tu je i parking za 14 vozila.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
154766
Objavljeno
18.07.2023
Ažuriran
22.03.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

250m²

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1520.00 €

Učešće 76,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,842 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
304,000 €
Učešće
76,000 €
Ukupna kamata
138,123 €
Ukupno plaćanje
442,123 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Zeta

Zeta
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 3.92% niža od prosječne cijene na lokaciji Zeta

Prosječna cijena: 1581.96 €/m²

Ova nekretnina je 106.15% veća od prosječne veličine na lokaciji Zeta

Prosječna veličina: 121 m²

Kvadratura

250m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Dom Home

Slične nekretnine

Premium Kuća in Zeta

Prodaja, kuća, 128m², Zeta, Podgorica

159,000 €

Zeta

3 sobe 2 kupatila 128
Prodaja, kuća, 128m², Zeta, Podgorica
Premium Zemljište in Zeta

Prodaja, plac, 10000m², Zeta, Podgorica

230,000 €

Zeta

10000
Prodaja, plac, 10000m², Zeta, Podgorica
Premium Zemljište in Zeta

Prodaja, plac, 1572m², Zeta, Podgorica