999,181 €
  • Prodaja, kuća, 173m², Centar, Kotor - image 1
  • Prodaja, kuća, 173m², Centar, Kotor - image 2
  • Prodaja, kuća, 173m², Centar, Kotor - image 3
  • Prodaja, kuća, 173m², Centar, Kotor - image 4
  • Prodaja, kuća, 173m², Centar, Kotor - image 5
  • Prodaja, kuća, 173m², Centar, Kotor - image 6
  • Prodaja, kuća, 173m², Centar, Kotor - image 7
  • Prodaja, kuća, 173m², Centar, Kotor - image 8
  • Prodaja, kuća, 173m², Centar, Kotor - image 9
999,181 € (5,776 €/m²)
173 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, kuća, 173m², Centar, Kotor

Centar, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

#dvosobni_stan_prodaja_Kotor

ID

📍 Ekskluzivni penthouse na prodaju u Kotoru

📌 Lokacija: Kotor, moderan premium kompleks

📐 Površina: 173 m²

🌿 Terasa: 426 m²

🔖 Rijedak format na tržištu – dupleks penthouse s privatnom terasom usporedivom s vilou i panoramskim pogledom na cijeli Bokokotorski zaljev.

Struktura:

— prostrani dnevni boravak s izlazom na terasu

— kuhinja s blagovaonicom

— 2 spavaće sobe

— kupaonice

— raspored na dvije etaže

🔖 Jedinstvene prednosti:

— panoramski pogled od 360° na more, Stari grad i planinske lance 🌊

— pogled na tvrđavu San Giovanni

— privatnost i nedostatak guste gradnje ispred nekretnine

— terasa od 426 m² — idealno za dnevni boravak, jacuzzi ili ljetnu kuhinju

— svi potrebni komunalni priključci osigurani

📍 Vrhunska vrijednost:

— jedna od najpanoramskijih nekretnina u Kotoru

— format "penthouse-kao-vila"

— visok investicijski potencijal

— likvidna imovina za premium najam

💶 Cijena: 999.181 €

WHATSAPP | TELEGRAM | VIBER

+382 68 200 906 — Sabina Mailova

@realestatemontenegr

SM INVESTICIJE

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560824
Objavljeno
23.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

173m²

Sobe

2

Kupatila

1

Stanje

Novo / nekorišćeno

Opremljen

Opremljeno

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 5775.61 €

Učešće 199,836 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,844 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
799,345 €
Učešće
199,836 €
Ukupna kamata
363,185 €
Ukupno plaćanje
1,162.529 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Kotor

Centar
Kotor

Cijena ove nekretnine je 56.8% viša od prosječne cijene na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3683.54 €/m²

Ova nekretnina je 25.71% veća od prosječne veličine na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 138 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Kotor

Centar

Kvadratura

173m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Kuća in Centar

Prodaja, kuća, 240m², Centar, Kotor

750,000 €

Centar

6 soba 5 kupatila 240
Prodaja, kuća, 240m², Centar, Kotor
Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 43m², Centar, Kotor

288,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 43
Prodaja, dvosoban stan, 43m², Centar, Kotor
Kuća in Centar