695,000 €
  • Prodaja, kuća, 180m², Kavač, Kotor - image 1
  • Prodaja, kuća, 180m², Kavač, Kotor - image 2
  • Prodaja, kuća, 180m², Kavač, Kotor - image 3
  • Prodaja, kuća, 180m², Kavač, Kotor - image 4
  • Prodaja, kuća, 180m², Kavač, Kotor - image 5
  • Prodaja, kuća, 180m², Kavač, Kotor - image 6
  • Prodaja, kuća, 180m², Kavač, Kotor - image 7
  • Prodaja, kuća, 180m², Kavač, Kotor - image 8
  • Prodaja, kuća, 180m², Kavač, Kotor - image 9
695,000 € (3,861 €/m²)
180 m²
4 Soba
4 Kupatilo

Prodaja, kuća, 180m², Kavač, Kotor

Kavač, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

ID 92-14

📍 Kotor · Vila · 4 spavaće sobe · 695 000 €

📌 Lokacija: Kavač

📐 Površina: 180 m²
🛏 Spavaće sobe: 4
🚿 Kupatila: 4
🅿️ Parking: Garaža i natkriveno mjesto
👁️ Pogled: More

Ova moderna vila u živopisnom Kavaču nudi izuzetan komfor i panoramski pogled na Boku Kotorsku. Prostrani raspored obuhvata četiri spavaće sobe i četiri kupatila, kao i dnevni boravak sa kuhinjskim dijelom. Kuća je potpuno namještena prema najnovijem dizajnu i opremljena podnim grijanjem i infinity bazenom sa grijanjem, što je čini idealnom za stalno stanovanje ili odmor velike porodice.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559679
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

180m²

Sobe

4

Kupatila

4

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3861.11 €

Učešće 139,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,369 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
556,000 €
Učešće
139,000 €
Ukupna kamata
252,620 €
Ukupno plaćanje
808,620 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Kavač

Kavač
Kotor

Cijena ove nekretnine je 22.44% viša od prosječne cijene na lokaciji Kavač

Prosječna cijena: 3153.41 €/m²

Ova nekretnina je 8.32% manja od prosječne veličine na lokaciji Kavač

Prosječna veličina: 196 m²

3,075 €
Prosječna godišnja cijena
-5%
Trend cijena (godišnje)
9
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Kotor

Kavač

Kvadratura

180m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Kavač

Prodaja, trosoban stan, 90m², Kavač, Kotor

270,000 €

Kavač

3 sobe 2 kupatila 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Prodaja, jednosoban stan, 58m², Kavač, Kotor