370,000 €
  • Prodaja, kuća, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor - image 1
  • Prodaja, kuća, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor - image 2
  • Prodaja, kuća, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor - image 3
  • Prodaja, kuća, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor - image 4
  • Prodaja, kuća, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor - image 5
  • Prodaja, kuća, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor - image 6
  • Prodaja, kuća, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor - image 7
  • Prodaja, kuća, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor - image 8
  • Prodaja, kuća, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor - image 9
  • Prodaja, kuća, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor - image 10
370,000 € (2,102 €/m²)
176 m²
3 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 176m², Lastva Grbaljska, Kotor

Lastva Grbaljska, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

ID #4119

📍 Kotor · Gradinska kuća · 3 spavaće sobe · 370.000 €

📌 Lokacija: Lastva Grbaljska

📐 Površina: 176 m²
🛏 Spavaće sobe: 3
🚿 Kupatila: 3
🅿️ Parking: Mjesto

Ova prostrana troetažna gradinska kuća nalazi se u zatvorenom stambenom kompleksu u živopisnoj Lastvi Grbaljskoj, nudeći izdvojen komfor. Na teritoriji kompleksa dostupni su veliki bazen, njegovana zelena površina sa voćkama i sportsko igralište. Objekat odlično odgovara za porodični život ili miran odmor, zahvaljujući tihoj lokaciji sa pogodnim pristupom moru i glavnim atrakcijama Kotorskog zaliva.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559616
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

176m²

Sobe

3

Kupatila

3

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2102.27 €

Učešće 74,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,794 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
296,000 €
Učešće
74,000 €
Ukupna kamata
134,488 €
Ukupno plaćanje
430,488 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Kotor

Lastva Grbaljska
Kotor

Cijena ove nekretnine je 1.93% viša od prosječne cijene na lokaciji Lastva Grbaljska

Prosječna cijena: 2062.50 €/m²

Ova nekretnina je 12.1% veća od prosječne veličine na lokaciji Lastva Grbaljska

Prosječna veličina: 157 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SM investment by Sabina Mailova

Registarski broj

+38268200906

Lokacija

Kotor

Lastva Grbaljska

Kvadratura

176m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Slične nekretnine

Premium Kuća in Lastva Grbaljska

Prodaja, kuća, 174m², Lastva Grbaljska, Kotor

290,000 €

Lastva Grbaljska

4 sobe 2 kupatila 174
Prodaja, kuća, 174m², Lastva Grbaljska, Kotor
Premium Zemljište in Lastva Grbaljska

Prodaja, plac, 1600m², Lastva Grbaljska, Kotor