500,000 €
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 1
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 2
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 3
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 4
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 5
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 6
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 7
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 8
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 9
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 10
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 11
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 12
  • Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor - image 13
500,000 € (2,890 €/m²)
173 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 173m², Pržice, Kotor

Pržice, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Size of the plot: 473m2

* Area of the house: 178m2

* Bedrooms: 3

* Bathrooms: 2

This new three-storey furnished house is located in village Dub, one of the nicest areas of Tivat Bay hillside. Offering peaceful surroundings and stunning sea views. Located 2 minutes drive from the main road Kotor - Budva. Approximately 15 minutes drive from Tivat center, Porto Montenegro, Kotor Old Town.

House has 178m2 in total and it consists of:

- first level with 36m2 garage, used as a storage room most of the year;

- second level which features hallway, open plan living room with kitchen and dining area, one bathroom, and a spacious terrace with sea view;

- indoor stairway connects to the third level with three bedrooms, closet space, one bathroom and one more spacioius terrave with beautiful sea view.

House is sold fully furnished and equipped.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
484314
Objavljeno
23.10.2025
Ažuriran
21.03.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

173m²

Sobe

3

Kupatila

2

Parking

Da

Površina placa

473

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2890.17 €

Učešće 100,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,424 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
400,000 €
Učešće
100,000 €
Ukupna kamata
181,741 €
Ukupno plaćanje
581,741 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Kotor

Pržice
Kotor

Cijena ove nekretnine je 14.68% niža od prosječne cijene na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3387.35 €/m²

Ova nekretnina je 4.2% veća od prosječne veličine na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 166 m²

Kvadratura

173m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Resido Montenegro

Slične nekretnine

Verifikovan Stan in Pržice

Prodaja, trosoban stan, 101m², Pržice, Kotor

270,000 €

Pržice

3 sobe 2 kupatila 101
Prodaja, trosoban stan, 101m², Pržice, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac

2 sobe 2 kupatila 55
Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor