296,800 €
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora - image 13
296,800 € (2,283 €/m²)
130 m²
2 Soba

Prodaja, kuća, 130m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

A house for sale that has a total of 130 m2, the floor of the house also has the same square footage, which is completely finished on the outside. The house consists of a living room, dining room, kitchen, two bedrooms, two bathrooms and a hallway. The house is new and was built in 2017. The house is located on a urbanized plot of 2100m2, on which there is also an additional small building. The plot has its own water well. The house is 200m from the main highway and 3km from Tivat airport. Nearby there is a school, kindergarten, markets.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444493
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

130m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Godina izgradnje

2017

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2283.08 €

Učešće 59,360 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,439 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
237,440 €
Učešće
59,360 €
Ukupna kamata
107,882 €
Ukupno plaćanje
345,322 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Kotor

Kotor
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 38.99% niža od prosječne cijene na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3742.04 €/m²

Ova nekretnina je 6.34% manja od prosječne veličine na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 139 m²

3,446 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
309

Kvadratura

130m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Stan in Orahovac

Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac

2 sobe 2 kupatila 55
Prodaja, dvosoban stan, 55m², Orahovac, Kotor
Premium Stan in Prčanj

Prodaja, dvosoban stan, 85m², Prčanj, Kotor