850,000 €
  • Prodaja, kuća, 300m², Kotor, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 300m², Kotor, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 300m², Kotor, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 300m², Kotor, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 300m², Kotor, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 300m², Kotor, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 300m², Kotor, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 300m², Kotor, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 300m², Kotor, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 300m², Kotor, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, kuća, 300m², Kotor, Crna Gora - image 11
850,000 € (2,833 €/m²)
300 m²
6 Soba

Prodaja, kuća, 300m², Kotor, Crna Gora

Kotor, Crna Gora

Opis nekretnine

The luxurious villa is located in Stoliv, in the immediate vicinity of the Blue Bay Hotel. The villa has an area of ​​300m2 and is located on a plot of 670m2. The villa consists of a ground floor and two floors, i.e. a spacious living room, a kitchen with a dining room, six bedrooms, five bathrooms, a hallway and a terrace. Central heating has been implemented in the house. In the yard there is a swimming pool with a jacuzzi, a place for rest and a barbecue. The villa is located only 250m from the sea and has a wonderful panoramic view of the bay. The villa is fully furnished with luxury furniture. On the plot there is a garage with two parking spaces and an auxiliary building used for laundry and storage. The villa has a capacity for 12 people, which is why it represents an ideal opportunity for investment and rental during the tourist season. Near the house there is a market, restaurant and beaches.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444481
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

300m²

Sobe

6

Kupatila

N/A

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2833.33 €

Učešće 170,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
4,121 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
680,000 €
Učešće
170,000 €
Ukupna kamata
308,960 €
Ukupno plaćanje
988,960 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

300m²

Struktura

6 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SeaRealtor.com

Slične nekretnine

Premium Kuća in Perast

Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor

3,900.000 €

Perast

7 soba 8 kupatila 258
Prodaja, kuća, 258m², Perast, Kotor
Premium Stan in Dobrota

Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor

193,800 €

Dobrota

1 soba 1 kupatilo 51
Prodaja, jednosoban stan, 51m², Dobrota, Kotor
Premium Stan in Dobrota

Prodaja, jednosoban stan, 74m², Dobrota, Kotor

303,000 €

Dobrota

1 soba 1 kupatilo 74
Prodaja, jednosoban stan, 74m², Dobrota, Kotor
Premium Stan in Dobrota

Prodaja, dvosoban stan, 85m², Dobrota, Kotor

389,000 €