800,000 €
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 1
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 2
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 3
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 4
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 5
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 6
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 7
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 8
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 9
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 10
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 11
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 12
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 13
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 14
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 15
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 16
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 17
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 18
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 19
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 20
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 21
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 22
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 23
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 24
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 25
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 26
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 27
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 28
  • Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor - image 29
800,000 € (533 €/m²)
1500 m²
4 Soba
3 Kupatilo

Prodaja, kuća, 1500m², Škaljari, Kotor

Škaljari, Kotor Crna Gora

Opis nekretnine

Velelepna vila u kotorskom naselju Skaljari, daleko od gradskih guzvi, okruzena zelenilom, pruza Vam mir krunisan predivnim pogledom na zaliv.

Locirana na placu od 1500 m2, prostire se na tri etaze i 450 m2 povrsine.
U prizemlju se nalazi dnevni boravak, sauna, teretana, kupatilo i velika terasa ispred ulaza, kao i garaza.
Po spratovima su rasporedjene cetiri spavace sobe, prostran dnevni boravak, kuhinja sa velikom trpezarijom.

U od pogleda sakrivenom, ozelenjenom dvoristu postoji zaseban objekat zamisljen kao kuca za poslugu, kao i rostilj kao i veliki bazen sa okolnim prostorom za odmor i rekreaciju.

Ova nekretnina je idealna ukoliko trazite privatnost nadomak centra grada.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
431342
Objavljeno
10.07.2025
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

1500m²

Sobe

4

Kupatila

3

Agencija

Adria Stone

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 533.33 €

Učešće 160,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
3,878 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
640,000 €
Učešće
160,000 €
Ukupna kamata
290,786 €
Ukupno plaćanje
930,786 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene četvorosobnih kuća - Kotor

Škaljari
Kotor

Cijena ove nekretnine je 83.4% niža od prosječne cijene na lokaciji Kotor

Prosječna cijena: 3211.89 €/m²

Ova nekretnina je 623.55% veća od prosječne veličine na lokaciji Kotor

Prosječna veličina: 207 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Adria Stone

Registarski broj

50635377

Lokacija

Kotor

Škaljari

Kvadratura

1500m²

Struktura

4 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Adria Stone

Slične nekretnine

Premium Stan in Škaljari

Prodaja, dvosoban stan, 94m², Škaljari, Kotor

297,000 €

Škaljari

2 sobe 2 kupatila 94
Prodaja, dvosoban stan, 94m², Škaljari, Kotor
Premium Stan in Škaljari

Prodaja, trosoban stan, 87m², Škaljari, Kotor

232,988 €

Škaljari

3 sobe 1 kupatilo 87
Prodaja, trosoban stan, 87m², Škaljari, Kotor